Z tej to właśnie okazji 22 maja w sali kinowej Złotowskiego Domu Kultury
przedszkolaki zabrały Rodziców w niesamowitą podróż, okraszoną pięknymi wierszami, kolorowymi strojami, muzyką i tańcem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania.
Podczas występów na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, a czasem wzruszenie. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Niezapomniane chwile na pamiątkę zostały uwiecznione na rodzinnych fotografiach.
Wszystkim Rodzicom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.

.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)